BORDSUR, märkt "BULLE PATENT", 1900-tal.

Bordsur med slipad glashuv och träställ. Total höjd 38 cm.

Slitage. Elektrifierad. Ej funktionstestad. Huv och träställ med dålig passform.

Utropspris
2 500 SEK