Konst Skulptur
1194132
Hugo Elmqvist
(1862-1930)
Hugo elmqvist, skulptur brons signerad samt gjutarmärkt  elmqvist fud.

HUGO ELMQVIST, skulptur brons signerad samt gjutarmärkt Elmqvist fud

Liggande nakenmodell, längd ca 41 cm

Obetydligt ytslitage. På sidan borrat hål

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
15 300
1 436
1 590
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
11
8 nov 21:14
15 300 SEK
8 nov 21:14
14 800 SEK
8 nov 21:14
13 500 SEK
11
8 nov 21:14
13 000 SEK
8 nov 21:13
10 500 SEK