Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1194504
SKULPTUR, trä i form av fisk, sent 1800-tal.
Skulptur, trä i form av fisk, sent 1800-tal.

Betsat trä. Längd ca 145 cm, höjd ca 65 cm.

Slitage. Torrsprickor. Lagningar. Förstärkningar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK