Kain Tapper

(Finland, 1930-2004)
Kain Tapper
(Finland, 1930-2004)

KAIN TAPPER, signerad och daterad -95, numrerad 71/200.

"Signaali". 64 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
335
3 775
353
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (30 bud)
22 dec 2019 15:54
335 EUR
8
22 dec 2019 15:54
315 EUR
22 dec 2019 15:54
300 EUR
22 dec 2019 15:52
295 EUR
8
22 dec 2019 15:52
275 EUR
8
22 dec 2019 15:52
270 EUR
22 dec 2019 15:52
250 EUR
8
22 dec 2019 15:51
220 EUR
22 dec 2019 14:58
200 EUR
22 dec 2019 14:58
200 EUR
22 dec 2019 9:41
190 EUR
22 dec 2019 9:41
180 EUR
22 dec 2019 8:34
170 EUR
22 dec 2019 7:37
160 EUR
22 dec 2019 7:37
150 EUR
22 dec 2019 7:37
140 EUR
22 dec 2019 7:37
130 EUR
22 dec 2019 7:37
120 EUR
19 dec 2019 20:38
110 EUR
19 dec 2019 20:38
100 EUR
19 dec 2019 20:38
100 EUR
19 dec 2019 11:21
85 EUR
19 dec 2019 9:57
80 EUR
17 dec 2019 20:24
75 EUR
17 dec 2019 20:24
70 EUR
16 dec 2019 19:01
65 EUR
16 dec 2019 19:01
60 EUR
14 dec 2019 22:14
55 EUR
14 dec 2019 20:35
50 EUR
14 dec 2019 14:09
38 EUR