1194586
Kain Tapper
(1930-2004)
Kain tapper, signerad och daterad -95, numrerad 71/200.

KAIN TAPPER, signerad och daterad -95, numrerad 71/200.

"Signaali". 64 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C2
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 11 timmar
80
841
88
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 85 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
3 dec 8:15
80 EUR
2 dec 2:09
60 EUR
29 nov 17:24
30 EUR