SIDEBOARD samt HYLLA, kolonialstil, 1900-talets första hälft
Bambu och med skiva av marmor. Två lådor i sarg samt dörr med bakomliggande förvaring. Bredd 113. Djup 48. Höjd 76,5 cm. Hylla bredd 78, djup 27, höjd 50 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.