Diverse Övrigt
119491

FOTBOLL, läder, sign av Lennart "Nacka" Skoglund, 1950-tal.

Fotboll, läder, sign av lennart "nacka" skoglund, 1950-tal.

Signerad fotboll.

Sprucken i en söm.

Proveniens

Nacka kastade ut en boll till beundrare i Kungsträdgården.

Utropspris
1 000 SEK