Möbler Bord
1195088
SIDEBOARD, art déco-stil, modern tillverkning.
Sideboard, art déco-stil, modern tillverkning.

Betsat träfaner med svärtade fötter. Höjd ca 80, ca 44 x 135 cm.

Bruksskick.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 5 timmar
3 700
351
390
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
7 dec 9:56
3 700 SEK
7 dec 9:56
3 500 SEK
6 dec 21:08
3 200 SEK
5 dec 21:50
3 000 SEK
4 dec 13:37
2 800 SEK