Madeleine Pyk – en samling F769

Mauri Favén

(Finland, 1920-2006)
Mauri Favén
(Finland, 1920-2006)

MAURI FAVÉN, akvarell, signerad och daterad -82.

Abstrakt komposition. 36 x 26 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR