Front med en draglåda samt skåpdörr med bakomliggande hyllplan.
Första sängbordet höjd 71 cm, djup 36 cm, bredd 42 cm.
Andra sängbordet höjd 73 cm, djup 33 cm, bredd 42 cm.
Bruksslitage. Fanerskador. Fläckar. Något ostadig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10