Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1195303
KOLLEKTBÖSSA, målat trä, troligen 1600-tal.
KollektbÖssa, målat trä, troligen 1600-tal.

Dekor av Maria med Jesusbarnet. Hänkel. Höjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Avslag. Sprickor. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 9 timmar
1 800
170
189
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 jan 23:21
1 800 SEK
27 jan 19:42
300 SEK