Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Grafik
119609
TRÄSNITT, 9 st, senare tryck, Japan, 1900-tal.
TrÄsnitt, 9 st, senare tryck, japan, 1900-tal.

Efter Hokusai: Vågen 37x25, berget Fuji 37x26, kanal 37x25, eremit 19x13, byggarbete 38x25. Efter Kiyonobu: par 33x16. Efter Toyokuni III: geisha 35x25. Efter Toyoharu: interiör mrd brädspel 27x42. Efter Hiroshige: skyfall 26x20.

Gulnade. Veck.

Proveniens

Gun Kessles samling.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK