Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1196421
MATBORD, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.

Benställning av gulmetall med glasskiva. Höjd ca 73, ca 120 x 120 cm.

Bruksslitage, märken. Glas med nagg.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
2 050
194
215
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jan 9:40
2 050 SEK
13 jan 9:40
1 950 SEK
11 jan 20:10
1 800 SEK
11 jan 4:22
1 200 SEK
10 jan 20:26
1 000 SEK