Skiva fanerad med teak. Ben av ek. Två inläggsskivor medföljer. Längd 100-190, bredd 100, höjd 73 cm.
Slitage. Fläckar. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10