Konst Grafik
1197260
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, 1976, signerad 70/125.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, 1976, signerad 70/125.

Modell på myren. Bladstorlek 54 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram, blekt, glaset med spricka.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK