Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Skulptur
1197942
Bertil Herlow Svensson
(1929-2012)
Bertil herlow svensson, skulptur, aluminium, signerad samt monogramsignerad.

BERTIL HERLOW SVENSSON, skulptur, aluminium, signerad samt monogramsignerad.

I vit träram. Ca 46,5 x 46,5, djup ca 11,5 cm.

Slitage. Damm och smuts. Ram med fläckar och märken.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
8 000 SEK