BERTIL HERLOW SVENSSON, skulptur, aluminium, signerad samt monogramsignerad.
I vit träram. Ca 46,5 x 46,5, djup ca 11,5 cm.
Slitage. Damm och smuts. Ram med fläckar och märken.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin