Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197952
Jörgen Fogelquist
(1927-2005)
JÖrgen fogelquist, olja på duk, signerad.

JÖRGEN FOGELQUIST, olja på duk, signerad.

"Signal". Röd komposition. Ca 133 x 86 cm.

Bucklor i duk. Färgbortfall på ett par ställen.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK