Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Ringar
1198066
RING 14K guld m rosenstenar ca 1 ct totalt.
Ring 14k guld m rosenstenar ca 1 ct totalt.

Total vikt 4,9 g. Storlek 17,25/54. Bredaste del ring ca 15 mm.

Slitage. Repor. Nagg. Mittsten har fjädrar som når ytan.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
10 000 SEK