Fanerad med bland annat valnöt. Glasade skjutdörrar samt skiva. Hjul av gummi. Längd 75 cm, bredd 40 cm, höjd 82 cm.
Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Märken. glasdörr saknas. Slitna hjul.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10