SOFFBORD, troligen 1960-tal.

SOFFBORD, troligen 1960-tal.

Soffbord fanerat med ek, rund form, skivan med limmad stendekor under glasskiva. På hjul. Diameter 60, höjd 61 cm.

Slitage och smärre skador, torrsprickor, repor. Smärre lagning.

Utropspris
2 500 SEK