Möbler Bord
1198762
SOFFBORD, troligen 1960-tal.
Soffbord, troligen 1960-tal.
Soffbord, troligen 1960-tal.
Soffbord, troligen 1960-tal.
Soffbord, troligen 1960-tal.
Soffbord, troligen 1960-tal.

Soffbord fanerat med ek, rund form, skivan med limmad stendekor under glasskiva. På hjul. Diameter 60, höjd 61 cm.

Slitage och smärre skador, torrsprickor, repor. Smärre lagning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)