Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1198978
Ivor Abrahams
(Född 1935)
Ivor abrahams, färgserigrafi, signerad och numrerad 90/100.

IVOR ABRAHAMS, färgserigrafi, signerad och numrerad 90/100.

Komposition. Bildstorlek 140 x 100 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK