Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199734
OKÄND KONSTNÄR, 1900-tal, olja på pannå, signerad Rudbeck och daterad -50.
OkÄnd konstnÄr, 1900-tal, olja på pannå, signerad rudbeck och daterad -50.

Stilleben med frukter och Delftfajans. 55 x 46 cm.

Smärre skrapmärken längs ramkanten.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
3 200
303
337
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11
14 jan 15:12
3 200 SEK
10
14 jan 14:48
3 000 SEK
14 jan 14:47
2 800 SEK
10
14 jan 14:44
2 600 SEK
9
14 jan 12:55
2 400 SEK