Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1199807
MATBORD, Italien 1900-talets slut.
Matbord, italien 1900-talets slut.

Förkromad benställ. Lös stenskiva av travertin. Längd 145 cm. Bredd 90 cm. Höjd 70 cm.

Bruksslitage. Slivan med lagad spricka.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR