Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200127
FAT, keramik. Japan, Kutani, 1800-tal.
Fat, keramik. japan, kutani, 1800-tal.

Glaserad gods, med motiv av naturmiljö, diameter 30 cm.

Slitage, sprickor, kantlagningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
2 500 SEK