Konst Grafik
1200260
Otto Nielsen
(1916-2000)
Otto nielsen, offsetaffisch, troligen sas.

OTTO NIELSEN, offsetaffisch, troligen SAS.

Troligen reklamaffisch för Scandinavian Airlines System. Sittande kvinna med flygplan i bakgrunden. Signerad ON i trycket. 85 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T35
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 11 timmar
400
38
42
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 450 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
3 dec 3:43
400 SEK
2 dec 17:54
300 SEK