Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1200665
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1904, signerad med blyerts.

ANDERS ZORN, etsning, 1904, signerad med blyerts.

"Självporträtt 1904 I". P. 17,5 x 12,5 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Asplund 180, Hjert & Hjert 119.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
7 000 SEK