Konst Contemporary
1200939
John Sundkvist
(Född 1951)
John sundkvist, duk signerad och daterad 1990 a tergo.

JOHN SUNDKVIST, duk signerad och daterad 1990 a tergo.

30 x 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L137
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

11 timmar 15 minuter
400
38
42
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 450 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
5 dec 17:54
400 SEK
30 nov 8:49
300 SEK