Möbler Bord
1201065
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Två glasade hyllplan. Övre hyllplan löstagbart med handtag. Nedre hyllplan med flaskställ. Höjd 61 cm. Längd 62 cm. Bredd 39 cm.

Bruksslitage. Nagg. Smärre repor och fläckar.

Slutpris
2 400
230
257
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 dec 19:13
2 400 SEK
6 dec 19:13
2 200 SEK
6 dec 19:13
2 000 SEK
6 dec 18:26
1 800 SEK
3 dec 17:15
1 450 SEK