FIRMA SVENSKT TENN, kaffeservis, tre delar, tenn, 1928.

Kaffeservis bestående av kaffekanna, gräddkanna och sockerskål. Höjd 9-19 cm.

Smärre slitage, repor. Obetydliga bucklor.

Utropspris
2 500 SEK