1201109
FIRMA SVENSKT TENN, kaffeservis, tre delar, tenn, 1928.
Firma svenskt tenn, kaffeservis, tre delar, tenn, 1928.

Kaffeservis bestående av kaffekanna, gräddkanna och sockerskål. Höjd 9-19 cm.

Smärre slitage, repor. Obetydliga bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
57
63
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 dec 0:43
600 SEK
4 dec 20:53
500 SEK