Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Nysilver
1201257
VAS, försilvrad, jugend, Kayser, tidigt 1900-tal.
Vas, försilvrad, jugend, kayser, tidigt 1900-tal.

Reliefdelor med grenverk och kottar. Höjd 36,5 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Anlupen. Smärre bucklor.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR