1201257
VAS, försilvrad, jugend, Kayser, tidigt 1900-tal.
Vas, försilvrad, jugend, kayser, tidigt 1900-tal.

Reliefdelor med grenverk och kottar. Höjd 36,5 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Anlupen. Smärre bucklor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
150
1 580
167
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
6 dec 19:39
150 EUR
6 dec 19:39
140 EUR
29 nov 14:57
130 EUR