Design Möbler
1201349
SOFFBORD, Swedish Modern, 1940-tal.
Soffbord, swedish modern, 1940-tal.

Oval skiva fanerad med masurbjörk. Ben av mahogny. Längd 109, bredd 53, höjd 58 cm.

Krackelyr. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
142
158
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
5 dec 21:16
1 500 SEK
4 dec 21:29
1 200 SEK
3 dec 18:21
450 SEK