Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1201396
Mårten Andersson
(1934-2017)
MÅrten andersson, färglitografi, signerad 216/360.

MÅRTEN ANDERSSON, färglitografi, signerad 216/360.

Luftballongen. P. 41 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK