Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1201759
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färgserigrafi, signerad och numrerad 78/125.

FERNANDEZ ARMAN, färgserigrafi, signerad och numrerad 78/125.

Ur "Suite for violin". Bildmått ca 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
1 900
180
200
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 jan 16:35
1 900 SEK
7 jan 16:21
1 800 SEK
7 jan 16:03
1 700 SEK
7 jan 15:58
1 600 SEK
7 jan 14:48
700 SEK