Konst Grafik
1201879
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)

CARL JOHAN DE GEER, färgserigrafi, signerad och numrerad 35/99.

"Skända flaggan". "Sista -sucken-upplagan. Beslagtagen och destruerad av polisen 1967. 2 nya upplagor på 2000-talet." Bladstorlek 80 x 60 cm. Oramad

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
9 200
893
1 057
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 aug 18:33
9 200 SEK
2 aug 19:14
9 000 SEK
31 jul 18:40
8 000 SEK
30 jul 15:46
7 700 SEK
29 jul 12:14
7 500 SEK