Konst Grafik
1201894
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad och numrerad 117/290.

"Fantomen i Skanör". Bladstorlek 62 x 75,5 cm. Oramad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 856
471
558
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 16:27
4 856 SEK
4 aug 16:02
4 656 SEK
4 aug 16:02
4 600 SEK
1 aug 13:31
4 400 SEK
31 jul 22:48
4 200 SEK