Bägare CP Åberg Arboga 1812, höjd 13 cm, bägare J Werlin Vänersborg 1818, höjd 6,5 cm, bägare S Nöblin Ystad 1819, höjd 6,5 cm, en supkalk P Bäckström Gävle 1830, höjd 12 cm. Vikt totalt 82 gram.
Smärre slitage och bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.