Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1201947
TAKLAMPA, Space Age, Italien, 1960/70-tal.
Taklampa, space age, italien, 1960/70-tal.

Kupa av röktonat glas. Höjd 40 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK