Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1201975
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dalÍ, torrnålsetsning med glitter, signerad och numrerad 93/300.

SALVADOR DALÍ, torrnålsetsning med glitter, signerad och numrerad 93/300.

"A la Mémoire de Zulma" ur: "Les Amours jaunes", 1974. Bladstorlek 38 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre veck.

Michler/Löpsinger 695.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK