Konst Grafik
1202325
Jan Håfström
(Född 1937)
Jan hÅfstrÖm, färglitografi, signerad, numrerad 23/2000, daterad 2003.

JAN HÅFSTRÖM, färglitografi, signerad, numrerad 23/2000, daterad 2003.

"From Walker with Love". Bildstorlek 71 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
6 800
646
717
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
7 dec 13:31
6 800 SEK
7 dec 13:29
6 600 SEK
8
7 dec 13:29
6 500 SEK
8
7 dec 13:26
6 400 SEK
7 dec 13:24
6 200 SEK