Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1202603
Pontus Carle
(Född 1955)
Pontus carle, olja på duk, signerad och daterad -92.

PONTUS CARLE, olja på duk, signerad och daterad -92.

Utan titel. 49,5 x 33 cm.

Smärre färgbortfall/skada.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK