BURBERRY, weekendbag
Nova check-mönstrad nylon samt brunt läder. Top-handle handtag samt avtagbar axelrem. Invändigt fodrad med svart textil, fem innerfack, varav ett innerfack med dragkedja. Märkt "Burberry". Längd 50 cm, bredd 22, höjd 33 cm.
Smärre slitage. Repor.