Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1202661
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, "neverfull gm".

LOUIS VUITTON, "Neverfull GM"

Monogramcanvas med skinndetaljer och spännen av guldfärgad metall. Tygfodrad med innerfack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", numrerad (2007). 40 x 32 x 19 cm.

Ställvis slitage. Smärre torrsprickor. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK