Möbler Bord
1202758
SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt
Serveringsvagn 1900-talets mitt.

Stomme av mässing, överst löstagbar bricka av glas, nedtill hyllplan av laminat, längd 87, bredd 48, höjd 77 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Skador. Repor. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 4 timmar
1 800
171
190
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
4 dec 8:05
1 800 SEK
3 dec 17:15
800 SEK
3 dec 16:39
700 SEK
3 dec 15:49
300 SEK