Möbler Bord
1202761
SERVERINGSVAGN Art Deco 1900-talets första hälft
Serveringsvagn art deco 1900-talets första hälft.

Stomme av stålrör, hyllplan av glas, längd 76, bredd 50, höjd 73 cm

Bruksslitage. Rostangrepp. Avnött. Nagg. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

14 timmar 16 minuter
2 200
209
232
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
3 dec 12:59
2 200 SEK
3 dec 12:54
2 000 SEK
3 dec 12:35
1 000 SEK