Möbler Bord
1202779
SIDEBOARD Art Deco-stil modern tillverkning
Sideboard art deco-stil modern tillverkning.

Fanerad med valnöt, längd 104, bredd 46, höjd 78 cm

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 5 timmar
1 600
152
169
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
6 dec 19:51
1 600 SEK
4 dec 12:00
1 500 SEK
4 dec 8:27
1 000 SEK
3 dec 17:17
600 SEK