Fanerade med körsbär och rot. Upptill hyllplan samt låda. Nedtill Skåp med bakomliggande hyllinredning. Höjd 63 cm. Bredd 48 cm. Djup 36 cm.
Åldersrelaterat slitage. Fläckar/missfärgningar. Smärre märken. Ett bord något instabilt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10