Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1202790
SÄNGBORD, ett par, mid 20th century.
SÄngbord, ett par, mid 20th century.

Fanerade med körsbär och rot.
Upptill hyllplan samt låda. Nedtill Skåp med bakomliggande hyllinredning. Höjd 63 cm. Bredd 48 cm. Djup 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar/missfärgningar. Smärre märken. Ett bord något instabilt.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK