Konst Grafik
1203119
Pablo Picasso
(1881-1973)
Pablo picasso, litografi, "les banderilles", daterad 6.3.61 i trycket.

PABLO PICASSO, litografi, "Les Banderilles", daterad 6.3.61 i trycket.

Bladmått ca 24 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydligt gulnade kanter.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Bloch 1016.
Cramer 113.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 10 timmar
1 000
95
105
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
4 dec 20:17
1 000 SEK