THEO TOBIASSE, 3 st färglitografier, signerade och numrerade 104/125
Ur: ”Paris - Fleur de Bitume”. Mapp medföljer. Bildstorlek 37 x 49 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Smärre fläckar.