Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Ringar
1203329
RING 18K vitguld m 5 briljanter 1,24 ct totalt ingraverat
Ring 18k vitguld m 5 briljanter 1,24 ct totalt ingraverat.

Total vikt 5,2 g. Storlek ca 16,5/51,5.

Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
20 000 SEK